Sirius Deluxe Hotel / Oferta per pushim

Sirius Deluxe Hotel * * * * *

Nje tjeter hotel qe i shtohet listes se hoteleve te sapohapura ne veren e 2015; Sirius Deluxe ndodhet mu ne buze te njerit te plazheve piktoreske te bregdetit te Alanies. Territori kompakt  dhe interiori modern krijojne nje mbrese te kendshme per pushuesit. Ju do ta ndieni veten te mirepritur ne saje te sherbimit te shkelqyer.


Sirius Deluxe Hotel / Oferta per pushimUltra All Inclusive
Vaktet – bufe
Mesvaktet
Snack gjate ditet
Pijet freskuese
Pije alkolike te prodhimit lokal dhe disa te importit (24 ore)
Darka ne restorantet a la carte 1 x gjate qendrimit
Akullore ne ore te caktuara


Plazhi dhe PishinatSirius Deluxe Hotel / Oferta per pushim
Plazh privat me guricka
Platforme per banjo dielli mbi det
2 pishina
Beach Bar
Cadrat, Shezlongjet, Peshqiret – pa pagese


Dhomat
Dhomat Standart(32 m2)
Kondicioner qendror(24 ore)
LCD-TV me satelit
Minibar (me pije freskuese dhe uje)
Kasaforte (pa pagese)
Banjo me kabine dushi
Tharese flokesh
Artikuj kozmetike dhe higjienike
Ballkon