White City Resort Hotel * * * * *

z1

 

Nisja 01/07/2016

Ndertuar ne 2014 Magic Life Jacaranda premton zbavitje, adrenaline dhe clodhje per kedo. I shtrire ne hapesire buze plazhit te bukur te Sides, Magic Life eshte nje rezort modern me nje mori pishinash, restorantesh e baresh pjese e nje formule pa kufi Ulra All Inclusive. Zgjidheni kete per pushime aktive, sportet ujore (te perfshira ne cmim), festat, miniklubin special dhe standartet e larta te sherbimit.


Ultra All Inclusive
Pjese e zinxhirit Magic Life, te Jacaranda ushqimi eshte nje kenaqesi me vete.Koktejlet, pijet freskuese dhe pijet cilesore te prodhimit lokal dhe te importit ofrohen ne te gjitha baret gjate gjithe dites dhe ne Lobby Bar 24 oreVaktet – bufe ne restorantin qendror (vera, birra dhe pijet freskuese sherbehen ne tavoline)Mesvaktet-ne restorantSnack gjate gjithe dites ne Snack Bar Magic, Pool Snack bar dhe Beach Bar SmoothRestorantet a la carte jane alternative per darken(pa pagese vetem nje here gjate qendrimit)Akullore ne ore te caktuara te ditesEmbelsira, sanduice, caj, kafe, pije freskuese ne embeltore gjate gjithe dites

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *